Sportowych emocji ciąg dalszy!!! Już 20 października zapraszamy Was na kolejny derbowy mecz Enea Astoria Bydgoszcz vs. Anwil Włocławek !!! To wspaniała szansa aby dołączyć do wspólnego, rodzinnego kibicowania i wsparcia Abramczyk Team!! Bilety na mecz do nabycia już od dziś w kasach stacjonarnych. Specjalnie dla Was na hasło „Jak ryby, to ABRAMCZYK”otrzymujecie 5zł zniżki na bilet normalny, a bilety ulgowe kupicie w cenie 5 zł do biletu normalnego na sektor rodzinny! Jeśli zależy Wam na czasie – bilet możecie nabyć także Online: http://astoriabydgoszcz.ticketik.pl Do zobaczenia na boisku!

Drodzy Kibice serdecznie dziękujemy Wam za tak liczną obecność w sektorze rodzinnym Abramczyk Team i wspólne kibicowanie Enea Astoria Bydgoszcz podczas ostatniego meczu derbowego! Mimo wielkiego zaangażowania naszych zawodników i Waszemu fantastycznemu dopingowi tym razem nie udało nam się sięgnąć po wygraną. Teraz bogatsi o nowe doświadczenia z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz - tym razem 20 października zmierzymy się z Anwil Włocławek. Mamy nadzieję, że będziecie z nami całymi rodzinami i wspólnie będziemy wspierać naszych zawodników podczas kolejnych zmagań! W końcu w rodzinie siła!

Historyczny mecz koszykówki w Bydgoszczy! Wspieraj z nami Enea Astoria Bydgoszcz i odbierz zniżkę na bilety!

Po 13 latach, nasza drużyna, odrodzona jak feniks z popiołów, walczyć będzie o mistrzowski tytuł z najlepszymi w Polsce! A 5 Października (sobota) o 12:30 w hali Łuczniczka pierwsze DERBY REGIONU - gramy z Polskim Cukrem Toruń - a to bardzo wymagający przeciwnik - będzie potrzebny najlepszy doping, pełna hala i prawdziwa, sportowa atmosfera.

Sprzedaż biletów rusza 30 września - spiesz się do kas (Biuro Enea Astoria, Hala Arena, ul. Toruńska 59, w godz. 9:00-11:00 oraz 19:00-20:00) po najlepsze miejscówki ze zniżką (5 zł rabatu na każdy kupiony bilet na hasło: "Jak ryby to ABRAMCZYK"). Takich sportowych emocji dla całej rodziny jest naprawdę niewiele. Czeka na Was cały zespół ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ oraz piękna hala z gwarancją, że nie będzie padało.

 

Abramczyk Team znów w akcji!💪🏼😍🤜🏼🏃🏼🥋🏐🏓

Z okazji zakończenia wakacji pod patronatem naszej firmy odbył się Piknik Olimpijski w Myślęcinku zorganizowany w ramach obchodów 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

🏆 Znicz olimpijski został zapalony przez bydgoskiego ultramaratończyka Andrzeja Urbaniaka, który chcąc uczcić tą wspaniałą rocznicę pokonał trasę z Warszawy do Bydgoszczy.
Podczas pikniku miało okazję zaprezentować się wiele lokalnych klubów sportowych! Były emocje, była doskonała zabawa oraz możliwość spotkania się z fantastycznymi sportowcami! 😍💪🏼🎆🎉🤾🏼‍♀️🤼🥁

🤜🏼 Z pełną relacją z tego wydarzenia możecie zapoznać się na stronie Tygodnika Bydgoskiego 

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam niezwykły rarytas rodem z mroźnej Alaski – dzikiego łososia SOCKEYE. Często występuje także pod nazwą, „nerka” lub „łosoś czerwony”. 🐟🌊🇺🇸

Jest to jeden z najcenniejszych gatunków łososia, doceniany zarówno przez lokalnych mieszkańców jak i szefów kuchni z całego świata! 🐟🌎 Mięso sockeye’a charakteryzuje się intensywnym czerwonym kolorem, zwartą strukturą oraz fantastycznym aromatem! 🐟😍👨🏼‍🍳😋

📍 Warto sięgać po to co w naturze najlepsze – łosoś SOCKEYE dostępny w popularnych sieciach handlowych i dyskontach już od jutra!

TPL_AMMON_TOTOP