Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam niezwykły rarytas rodem z mroźnej Alaski – dzikiego łososia SOCKEYE. Często występuje także pod nazwą, „nerka” lub „łosoś czerwony”. ????

Jest to jeden z najcenniejszych gatunków łososia, doceniany zarówno przez lokalnych mieszkańców jak i szefów kuchni z całego świata! ?? Mięso sockeye’a charakteryzuje się intensywnym czerwonym kolorem, zwartą strukturą oraz fantastycznym aromatem! ????‍??

? Warto sięgać po to co w naturze najlepsze – łosoś SOCKEYE dostępny w popularnych sieciach handlowych i dyskontach już od jutra!

Krystalicznie czyste wody Alaski obfitują w pięć gatunków łososia: Keta, Sockeye, Gorbusza, Kiżucz i Czawycza. ????
Naszą rybną, alaskańską przygodę zaczniemy z łososiem KETA. To doskonała ryba o intensywniejszej, ale naturalnie pomarańczowej barwie i wspaniałym soczystym mięsie po które, chętnie sięgają najlepsi szefowie kuchni!???‍???‍? ? Bądźcie czujni i uważnie obserwujcie nasz profil – już niebawem zaserwujemy Wam kolejne przysmaki z Alaski! ???

 

Z wielką przyjemnością informujemy Was o podjęciu kolejnego, wspólnego projektu z ASMI – Alaska Seafood Marketing Institute. ??????

? ASMI to organizacja, która poprzez promowanie zrównoważonego rybołówstwa oraz budowanie świadomości dotyczącej pochodzenia produktów dba o dobrostan ryb i środowiska naturalnego na Alasce. ??

Dzięki podjętej współpracy na Waszych stołach, już po raz kolejny zagości najlepszy na świecie dziki łosoś z Alaski!

?? Szukajcie go w największych sieciach handlowych w Polsce – już od jutra!

Firma Abramczyk jako lider w branży dostarcza na stoły Polaków wiele cenionych, za swoje walory smakowe, gatunków ryb oraz owoców morza. Możemy już teraz zaprezentować Państwu smakowitą mieszankę, w skład której wchodzą m.in. ośmiorniczki, krewetki koktajlowe i omułki. Prezentujemy je w nowym lepszym opakowaniu, z serii z dużym okienkiem, tak aby każdy mógł dokładnie zobaczyć produkt, który kupuje. Wszystkie składniki są sprowadzane z różnych zakątków świata i przez nas starannie selekcjonowane aby zapewnić najwyższą jakość produktu. Tutaj podajemy przykładowy sposób na szybką przekąskę z naszej mieszanki z Owoców Morza a tutaj na wykwintne danie. Życzymy smacznego i zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na facebooku. Bądź z Nami na bieżąco!

SUPERFILET to czysty, indywidualnie selekcjonowany filet z najmniejszą możliwą ilością glazury (5%) z wybranych celowo gatunków ryb – Miruna Nowozelandzka – poławiana u wybrzeży Nowej Zelandii i dostępna w Polsce wyłącznie w postaci mrożonej. Każdy SUPERFILET oznaczony jest hologramem z indywidualnym numerem produktu.

Już teraz Wasz ulubiony produkt dostępny w udoskonalonym opakowaniu. Dbamy o to, aby nasza marka cieszyła się zaufaniem wśród konsumentów na całym świecie. Postanowiliśmy odświeżyć design opakowań, ponieważ zawsze dopełniamy starań, aby nasze produkty odpowiadały Waszym potrzebom.

TPL_AMMON_TOTOP